بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 0
بازدید ماه صفحه : 2
بازدید سال صفحه : 23
بازدید امروز سایت : 101
بازدید هفته سایت : 7890
بازدید ماه سایت : 39711
بازدید سال سایت : 406538

گزارش برگزاری دوره آموزشی"مهارت های سازمانی فناوری اطلاعات (ويژه مدیران)"   [ +0 | -0 ]

گزارش برگزاری دوره آموزشی

1-دفتر بر نامه ریزی منابع انسانی و آموزش با همکاری جهاد دانشگاهی استان گیلان دوره آموزشی ویژه مدیران" مهارت های سازمانی فناوری اطلاعات" به مدت 10 ساعت را برای مدیران شرکت برگزار نمود. دوره آموزشی مذکور از نوع دوره های آموزشی الزامی مصوب وزارت نیرو می باشد. اهداف دانشی  این دوره آموزشی شامل "هم راستا بودن فناوري اطلاعات با كسب و كار جهت بهبود كارايي و بازدهي" و "استفاده از فناوري اطلاعات در مكانيزم‌هاي مديريتي و كنترل امنيت اطلاعات" است.

2-سرفصل دوره:در این دوره فراگیران با مفاهیم 1-معماري سازماني 2- كاربردها و قابليت‌هاي فناوري اطلاعات در پشتيباني از تصميم‌هاي مديريتي 3- مديريت فرايندهاي سازمانی 4- امنيت اطلاعات که توسط مدرس دوره جناب آقای دکتر سعید زاهدی مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری گیلان بیان شد، آشنا شدند.

3-ارزیابی واکنش: در پایان جهت اندازه گیری میزان رضایت فراگیران از اجرای دوره در رابطه با عوامل مؤثر بر کیفیت دوره همانند مدرس ، محتوا و سازماندهی، فرم های استاندارد ارزیابی واکنش فراگیران در اختیار آن ها قرار گرفت. نتایج تحلیل فرم های ارزیابی نشان از آن دارد که دوره مذکور قابل قبول، اما مستلزم ایجاد تغییرات مقتضی، رفع عیوب و ارتقاء کمی و کیفی است.

دفتر برنامه ریزی منابع انسانی و آموزش تدابیر لازم را با توجه به بررسی نقاط قابل بهبود و تبدیل آنها به نقاط قوت و حفظ نقاط قوت اتخاذ کرده که در دوره های مشابه بعدی اعمال خواهد کرد. 

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

پست شده توسط: برنامه ريزي منابع انساني و آموزش
در روز 1396/2/10 ساعت 10:37:59, شاخه: گزارشات, چاپ, ایمیل
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .