بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 5
بازدید ماه صفحه : 19
بازدید سال صفحه : 118
بازدید امروز سایت : 108
بازدید هفته سایت : 7897
بازدید ماه سایت : 39718
بازدید سال سایت : 406545

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش: آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف نقش کلیدی دارد   [ +24 | -17 ]

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان در جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش:  آموزش و پرورش  در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف  نقش کلیدی دارد

 

 

 

 

 

ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق وظیفه همگانی است و به همراهی همه آحاد جامعه نیاز دارد.
عظیم بلبل آبادی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان این مطلب را در نشست انعقاد تفاهم نامه همکاری با اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد و افزود: مدیریت مصرف یکی از راهکارهایی است که در تمامی کشورها، چه مشکل وجود داشته باشد و چه هیچ مشکلی نداشته باشند این موضوع مهم را خیلی جدی می گیرند چون هدر رفت منابع هیچ گونه توجیهی ندارد.
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان و رئیس انجمن برق و الکترونیک شاخه گیلان گفت: در مدیریت مصرف تاکید داریم که به هر میزان نیاز دارید مصرف کنید ولی از مصرف بی رویه و غیر اصولی شدیدا پرهیز شود .
وی  افزود :  آموزش و پرورش در ترویج  فرهنگ  مدیریت مصرف نقش کلیدی و بسیار پر رنگ دارد.
بر اساس گزارش خبرنگار ما در ادامه این نشست دکتر نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه گفت: از تیم خوب، فعال، کاربلد و فنی تخصصی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به ویژه مهندس بلبل آبادی تشکر می کنیم و افزود : هم اکنون طرح بهسامان در مدارس استان گیلان فعال است و علاوه بر آن به عنوان کمک به یک وظیفه ملی، انسانی و استانی در مباحث مدیریت مصرف و ترویج فرهنگ آن کمک و همراهی خواهیم کرد.
گفتنی است تفاهم نامه همکاری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه گیلان با اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با هدف جلوگیری از هدر رفت انرژی برق و عبور از شرایط پیک بار و آشنایی معلمین و دانش‌آموزان گیلان با دستاوردهای عظیم صنعت برق استان گیلان در 7 بند منعقد شده است .

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1398/1/31 ساعت 09:41:08, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .